Тепловий насос — це сама економна система опалення, гарячого водопостачання і кондиціонування, котра переносить тепло із зовнішнього середовища у Ваш дім.  

Для опалення будинку теплові насоси використовують тепло розсіяне у зовнішньому середовищі – в землі, воді, повітрі і виконують цей процес настільки продуктивно, що вартість опалення приміщення суттєво зменшується.

Тепловий насос – це опалення без газу чи будь-якого іншого палива. Економія коштів часто настільки велика, що окупність теплових насосів – декілька років.

Тепловий насос це:

  • повністю автоматична система, яка працює за принципом включив і забув. Один раз споживач встановлює комфортну для себе температуру в приміщенні. Надалі, протягом всього терміну експлуатації, автоматика буде аналізувати температуру на вулиці і всередині приміщення, та буде вибирати оптимальний режим роботи теплового насосу, для підтримки вибраної комфортної температури.
  • сама економічна система опланя, експлуатаційні витрати набагато нижчі за будь - які інші, традиійні системи опалення. 
  • багатофункціональна система. Теплові насоси можуть працювати як на обігрів приміщення, підготовку гарячої води, підігрів басейну, так і на охолодження. Вони прості у експлуатації і займають мало місця.                          
  • сама безпечна система опалення, в порівнянні з опаленням на газових чи твердопаливних котлах, в теплових насосах просто нема чому вибухати. Тому навіть сучасне і досконале газове обладнання, ніколи не зможе конкурувати з тепловим насосом по безпеці.
  • сама екологічно чиста система опалення, оскільки, на відміну від інших джерел тепла, не спалюється жодне паливо. Принцип роботи теплового насосу — це збір низько потенційного тепла з навколишнього середовища і концентрація цього тепла в опалювальних пристроях Вашого будинку.

Подумайте про майбутнє вже зараз!

Templates by BIGtheme NET
Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни.