Команда teplo.lviv.ua вже понад 8 років виконує продаж, встановлення та сервісне обслуговування систем опалення на базі теплових насосів. 

Ми виконуємо повний комплекс робіт по підбору та встановленню теплових насосів, зокрема ми власними силами виконуємо буріння свердловин та встановлення грунтових колекторів, виконуємо монтаж та пуско – наладку обладнання, що є запорукою якості та гарантією найнижчої ціни. 

Компанія є офіційним дилером шведської компанії Thermia AB з продажу, монтажу та обслуговуванню теплових насосів, які на сьогоднішній день залишаються найоптимальнішими у співвідношенні ціни та якості серед усіх теплових насосів європейських виробників.

Thermia AB розробляє і виготовляє високоефективні теплові насоси найвищої якості для опалення приміщень, підігріву води та кондиціонування.

Компанія займає лідируючі позиції в Європі в області проектування і виробництва теплових насосів. З початку 1970-х років в Скандинавії встановлено і змонтовано сотні тисяч опалювальних систем, побудованих базі теплових насосів Thermia. Сьогодні компанія пропонує широку гамму моделей теплових насосів з вихідною потужністю від 4 до 84 кВт, призначених для опалення та гарячого водопостачання побутових і промислових приміщень.

Thermia AB постійно нарощує виробництво, удосконалює конструкцію та шукає нові рішення  для створення нових, ще економічніших теплових насосів. У 2007 році компанія увійшла у концерн Danfos та побудовала найбільший у світі науково-дослідний центр для розробки найсучасніших теплових насосів. Більше 60-ти інженерів працюють над створенням нових високотехнологічних та енергоефективних рішень для завтрашнього дня.

Templates by BIGtheme NET
Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни.