Монтаж теплових насосів

Команда teplo.lviv.ua має великим досвідом роботи з геотермальними системами опалення та охолодження та виконує кваліфікований монтаж і пуско-наладку теплових насосів. Спираючись на знання, ми запропонуємо Вам найкраще рішення з урахуванням усіх побажань та потреб. Для всіх клієнтів у нас передбачено гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування.

Наші спеціалісти вивчили всі тонкощі роботи та пуско-наладки теплових насосів в шведському навчальному центрі Thermia AB, що спеціалізується на геотермальних системах. Щорічні курси підвищення кваліфікації дають нам можливість успішно реалізовувати проекти по створенню систем опалення/охолодження з використанням відновлюваної геотермальної енергії в приватному секторі та на промислових підприємствах.

Буріння свердловин

При облаштуванні заміського будинку часто відсутня можливість підключення до системи централізованої подачі води. Цю проблему вирішують шляхом буріння свердловини. Таке рішення носить економічний характер. Буріння свердловини звільняє від необхідності стежити за витратою води. Уся вода зі свердловини належить тільки Вам.

Компанія надає послуги з буріння свердловин на воду. Роботи проводяться висококваліфікованими фахівцями з використанням малогабаритної техніки. Своя вода - це економія, комфорт і впевненість у завтрашньому дні. Звертайтеся до нас з питання буріння свердловин, і ми виконаємо роботи якісно і в строк.

Монтаж теплої підлоги

Традиційні радіатори нагрівають повітря нерівномірно. Тепло піднімається до стелі, утруднює дихання, а підлога залишається холодною. Це негативно позначається на здоров'ї, загальному самопочутті і особливо небезпечно, якщо в приміщенні присутні маленькі діти. Тепла підлога - технологія, покликана зробити атмосферу в домі комфортною та здоровою при невисоких енерговитратах. Принцип дії водяної теплої підлоги полягає в циркуляції теплоносія по системі труб в стяжці підлоги. Тепло від теплоносія передається поверхні підлоги, а потім в усій кімнаті. В результаті Ви отримуєте опалювальну систему, рівну площі кімнати. Поверхня підлоги прогрівається до 26°С, і тепло прямує вгору, з кожним метром охолоджуючись приблизно на 1 градус. Завдяки такій системі рівень вологості завжди знаходиться в межах норми, нагрівання відбувається рівномірно і не викликає дискомфорту, а витрати на опалення значно скорочуються.

Templates by BIGtheme NET
Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни.