На сьогоднішній день теплонасоси шведської компанії Thermia AB залишаються найоптимальнішими у співвідношенні ціна/якість серед теплових насосів європейських виробників. Ми пропонуємо широкий вибір теплових насосів у різних цінових категоріях:

1. Базовий рівень – продуктивні та надійні геотермальні насоси Diplomat Optimum із вмонтовании баком на 180 літрів з технологією TWS, що дозволяє швидко отримувати гарячу воду, та Duo Optimum(без бака). Ці теплові насоси обладнані циркуляційними насосами зі змінною швидкістю, яка напряму залежить від потреб тепла. Також доступні моделі із вмонтованим модулем кондиціонування - Comfort Optimum або повітряні теплові насоси Atec, які звільняють від необхідності копати або бурити.

2. Вищий рівень представляє нова модель Diplomat Optimum G3. Це нове покоління теплових насосів, що не має аналогів на ринку. Нова технологія HGW компанії Thermia дозволяє отримувати велику кількість гарячої води практично безкоштовно, як побічний продукт процесу опалення. Середньорічна продуктивність на 15% краща від попередників, і як результат – ще більша економія енергії і грошей.

3. Остання розробка інженерів компанії Thermia - Diplomat Inverter, тепловий насос з інверторним керуванням компресора, що дозволяє виробляти рівно стільки тепла, скільки необхідно в даний момент часу. Такий теплонасос дозволить знизити споживання електроенергії до 80%.

4. Теплові насоси великої потужності Solid, Robust та Mega дозволяють опалювати і кондиціонувати великі будівлі, створюючи системи потужністю до 1344 кВт. Вбудований веб-сервер дозволяє контролювати роботу теплових насосів через Інтернет, а компресор нового покоління Copeland ZH Specter створює високу продуктивність і суттєву економію у порівнянні з будь-якою іншою системою опалення.

Також будь-які теплові насоси Thermia можуть комплектуватися блоками керування через Інтернет, пристроями відбору тепла з витяжного повітря і блоками кондиціонування, які дозволяють літом отримувати практично безкоштовне охолодження приміщень за рахунок прохолоди грунту або води.

Модельний ряд

Templates by BIGtheme NET
Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни.