Альтернативна енергія, яка використовується тепловою помпою для опалення будинку  - це сонячна енергія, яка накопичується в глибинах грунту, води та повітрі. Тепловий насос поглинає цю невичерпну і екологічно чисту енергію і передає її у Ваш будинок. Тип теплового насоса залежить від того, звідки Ви черпаєте накопичену енергію.

 

 Свердловина

t 745 900 16777215 00 images articles teplonasos skv

Для використання в якості джерела енергії тепло свердловини, потрібно пробурити отвір у грунті відповідної глибини та прокласти в неї трубу. Глибина свердловини (або кількох свердловин) зележить від площі будинку, потужності теплового насосу, місця встановлення системи.

 

Грунт

Горизонтальний колектор, який збирає теплову енергію, накопичену під поверхнею грунту. Якщо для Вас дорого бурити свердловиниу - то цей варіант є хорошою альтернативою.

Колектор вкладається на глибні близько метра, а його довжина залежить від розміру будинку, потужності теплового насосу, кліматичних умов.

 

Водойма


t 745 900 16777215 00 images articles teplonasos vod

Якщо біля вашого будинку є озеро або річка, доцільно розмістити колектор на дні водойми, щоб збирати сонячне тепло, накопичене влітку.

Перевагою такого розміщення є відсутність земляних робіт на Вашій ділянці та високий коефіцієнт ефективності такого джерела енергії.

 

 

Повітря

З тепловим насосом повітря-вода зникає необхідність бурити або копати. Замість цього, Ви отримуєте теплову енергію із зовнішнього повітря.

 

 

Templates by BIGtheme NET
Залиште Ваші контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни.